Що таке “Дванадцять Традицій”?

“Дванадцять Традицій” — це принципи, які запропоновані, щоб забезпечити виживання і зростання тисячам груп, з яких складається Товариство. Вони грунтуються на досвіді самих груп у складні перші роки цього руху.

Традиції важливі як для ветеранів, так і для новачків, як нагадування про справжні засади АА, як товариства чоловіків і жінок, чиєю основною турботою є підтримання своєї тверезості і допомога іншим досягти тверезості.

Традиція перша

Наш спільний добробут повинен бути на першому місці; особисте одужання залежить від єдності АА.

Традиція друга

Стосовно мети  нашої групи є лише один найвищий авторитет – люблячий Бог, як Він може виразити Себе у нашій груповій свідомості. Наші лідери – лише наділені довірою служителі; вони не керують.

Традиція третя

Єдиною вимогою для того, щоб стати членом АА, є бажання кинути пити.

Традиція четверта

Кожна група має бути цілком автономною, за винятком справ, які стосуються інших груп або АА в цілому.

Традиція п`ята

У кожної групи є лише одна головна мета – нести своє послання до алкоголіка, який все ще страждає.

Традиція шоста

Групі АА ніколи не слід підтримувати, фінансувати або надавати ім’я АА для використання жодній спорідненій організації або сторонній установі, щоб проблеми, пов’язані з грошима, власністю і престижем не відволікали нас від нашої головної мети.

Традиція сьома

Кожній групі АА слід повністю утримувати себе, відхиляючи внески ззовні.

Традиція восьма

Анонімним Алкоголікікам слід завжди залишатися непрофесійною організацією, проте наші службові центри можуть наймати спеціальних працівників.

Традиція дев`ята

АА, як таке, ніколи не слід організовувати; але ми можемо створювати ради або комітети, безпосередньо відповідальні перед тими, кого вони обслуговують.

Традиція десята

Анонімні Алкоголіки не мають точки зору щодо зовнішніх питань; отже ім’я АА ніколи не слід залучати до суспільних суперечок.

Традиція одинадцята

Наша політика зв’язків з громадськістю ґрунтується на привабливості, а не на рекламі; нам потрібно завжди зберігати особисту анонімність на рівні преси, радіо та кіно.

Традиція дванадцята

Анонімність є духовною основою всіх наших Традицій, що завжди нагадує нам ставити принципи перед особистостями.