“Міні”-Конференція Західного Регіону АА відбудеться в суботу 4-ого травня 2019 р. з 12 год до 15:30 год в Українському Католицькому Університеті, м. Львів, вул. Хуторівка, аудит. № 301 на 3-ому поверсі.

На “Міні”-Конференції будемо розглядати питання та теми, які будуть на порядку денному Конференції АА України, яка відбудеться у Полтаві 10-12 травня. Це дає можливість усім членам АА брати участь у Конференційному процесі. В Америці та Канаді ця зустріч вважається дуже важливою, щоб осягнути інформовану групову свідомість, яка має керувати нашим товариством.

Важливо підкреслити, що “Міні”-Конференція – це для всіх зацікавлених, і що непотрібно мати певне становище у служінні, щоб бути присутнім і брати участь в ній. Делегати регіону та довірені служителі “повинні” бути присутніми, щоб почути думки, погляди та досвід членів АА з Регіону Західної України відносно питань чи тем, які будуть обговорені на Конференції АА України в травні.

На “Міні” – Конференції обговоримо питання, теми, або навіть власні ідеї чи пропозиції поодиноких членів АА. Дискусія та рішення будуть запротокольовані та прочитані на кінці. Мета цього зібрання полягає на тому, щоб поінформувати делегатів і довірену особу та допомогти їм прийняти якнайкращі рішення на Конференції АА України.

Згідно з нашими Концепціями, делегати та довірена особа можуть все ж таки голосувати на Конференції АА Україна так, як вони вважають є правильно та на їхню думку найвірніше віддзеркалює групову свідомість.