Питання і відповіді про Товариство Анонімних Алкоголіків

Мільйони людей уже ймовірно чули або читали про Товариство Анонімних Алкоголіків з часу його заснування в 1935 році. Дехто відносно обізнаний з програмою одужання від алкоголізму, що допомогла понад 2 000 000 проблемним пиякам. Інші мають лише нечітке уявлення, що АА є організацією, котра якимось чином допомагає п’яницям кинути пити.

Ця брошура призначена для тих, хто цікавиться АА для себе, заради товариша чи родича, або ж просто тому, що хоче отримати більше інформації про це незвичайне Товариство. Тут вміщені відповіді на багато специфічних запитань, заданих про АА в минулому. Вони доповнюють розповідь про вільно організоване товариство чоловіків і жінок, які мають одне велике спільне зацікавлення: бажання залишатися тверезими самим та допомогти іншим алкоголікам, які шукають допомоги, для у вирішенні своєї проблеми пиття.

Тисячі чоловіків і жінок, що прийшли до АА за останні роки, не є альтруїстичними благодійниками; їхнє завзяття і бажання допомогти іншим алкоголікам можна назвати просвітленим егоїзмом. Члени АА визнають, що їхня власна тверезість у значній мірі залежить від підтримання контакту з алкоголіками.

Після ознайомлення з цією брошурою, у вас можуть бути запитання, які очевидно, неповно висвітлені в такому короткому огляді. У районах багатьох великих міст групи АА мають центральний чи міжгруповий офіс, зареєстрований у телефонній книзі в розділі «Анонімні Алкоголіки». Там вас можуть направити на найближчі збори АА, де члени з радістю дадуть вам додаткову інформацію. У менших спільнотах можна знайти телефон окремої групи. Якщо поблизу вас немає групи АА, то без вагання пишіть на адресу: Вох 459 Grand Central Station, New York, NY 10163.

Можете бути впевнені, що вашу анонімність буде захищено.

Часті Запитання