Часопис «Джерело» – друковане видання, в якому Анонімні Алкоголіки України діляться своїм досвідом одужання, та дотриманням тверезого способу життя. «Джерело» містить матеріали, пов’язані з Програмою АА, висвітлює діяльність служб АА, досвід роботи груп. На сторінках видання читач знайде: відверті розповіді членів спільнот Анонімних Алкоголіків, які діляться радощами, проблемами, досвідом, що зустрічаються на шляху алкоголіків для досягнення тверезості.Тексти, опубліковані у часописі «Джерело», написані мовою серця. Засновано видання у 1992 році рішенням загальних зборів. З огляду на фінансову скруту прийнято було рішення друкувати у вигляді інформаційної газетки на 4 сторінки форматом А4. Перші номери журналу готувалися та друкувалися у м.Луцьку. Потім редакція передавалася у інші міста іншим ініціативним людям, а саме – у Київ, Полтаву, Львів. З плином часу, кількість членів АА та географія груп АА в Україні розширилися і утворилася структура АА України та зареєстровано громадську організацію “Центр Обслуговування Анонімних Алкогоіків в Україні”. Щорічні робочі зібрання Конференції по обслуговуванню АА, підтверджують факт утримування журналу для внутрішнього користування без державної реєстрації. З 2009 року журнал публікується 4 рази на рік.

До 2013 року Редколегія журналу входила до складу Літературного Комітету Конференції АА в Україні. На сьогодні Редколегія журналу «Джерело», є службою,створена відповідно до рішення XVI Конференції по Обслуговуванню АА в Україні, і є невід’ємною частиною Конференції. Участь в підготовці журналу приймає кожен член Редколегії, маючи конкретний свій напрямок в роботі цієї служби. Редколегія має своє Положення, яке є основним документом, регламентує діяльність і визначає місце цього органу в структурі обслуговування Спільноти АА в Україні, питання його компетенції, порядок формування складу і принципи функціонування.Редколегія постійно працює над покращенням роботи служби. Журнал складаєтья з окремих рубрик по яких він наповнюється.Основною метою діяльності Редколегії є організація і проведення процесу підготовки історій одужання членів АА України та світу, статей, та матеріалів Конференції, затребуваною Спільнотою АА в Україні. Робота Редколегії спрямована на прагненні відображати тільки досвід одужання АА і нічого більше, крім АА. Журнал «Джерело» буде бездоганним, якщо завжди служитиме АА. За рахунок журналу, підтримується зв’язок з групами і з кожним окремим алкоголіком.

Зробити замовлення на придбання Журналу можна, звернувшись до представника вашого регіону, бібліотекаря вашого регіону, або безпосередньо в УЦО АА за електронною адресою –info@aa.org.ua та за телефонами:

+38 096 527-87-52

+38 099 928-93-78

+38 093 573-03-55
Виконавчий редактор журналу «Джерело» _____

Телефони для зв’язку:

+38 093 92-92-632

+38 098 25-35-75-8

+38 066 988-43-35

Електронна адреса журналу – dzherelo.life@gmail.com